вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"Такі як є: СТОП БУЛІНГ"

У сучасному світі ми боїмося бути справжніми, особливості вважаємо недоліками, відмовляємося від власних думок та уподобань для того, щоб особливо не відрізнятись від інших. Хтось маленький або високий на зріст, хтось світліший, рудійший, занадто тихий чи навпаки – галасливий. Усі ці причини зводяться до однієї тези – хтось не такий, як інші.
Аби привернути увагу до масштабної проблеми цькування через інакшість та не допустити його серед дітей та підлітків, дати розуміння проблеми дискримінації та цькування дітей, 10 грудня у рамках ХVІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людей Docudays UA на базі освітнього хабу «Smart Point» управлінням освіти Ужгородської міської ради спільно з Карпатським агенством з прав людини «Вестед», хабом «Smart Point» та юридичним факультетом УжНУ було відкрито Мандрівну фотовиставку «Такі, як є: СТОП БУЛІНГ».

 

Виставка є підсумком однойменного конкурсу, участь у якому взяли школярі закладів освіти міста. Роботи були представлені у 2-х номінаціях (молодша та середня групи).
Привітала гостей начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова, яка наголосила на важливості профілактики булінгу в дитячому колективі. «Управління освіти завжди підтримує обдаровану молодь, створює сприятливі умови для реалізації її творчого потенціалу. Така виставка є дуже важлива, адже вчить нас усіх, що жодна особливість не має ставати підставою для цькування, фізичного та емоційного насильства», - зазначила вона.
Участь у даному заході взяли представник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин, заступник декана юридичного факультету Ірина Хохлова, заступник директора Юридичної клініки УжНУ Марія Менджул, голова учнівського врядування міста «КОРЗО» Михайло Штурак, директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Давиденко, старший інспектор головного управління Національної поліції в Закарпатській області Лідія Мацецька, які наголосили на важливості даного питання та відмітили, що дата відкриття виставки є особливою, адже 10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації