вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Колір фасаду – синій»

«Колір фасаду – синій» – фільм із такою назвою показали сьогодні в Ужгородській міськраді для учнівського врядування міста «КОРЗО» в рамках XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.


Школярів привітала секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко, яка відзначила активність управління освіти у залученні молоді до творчих проєктів.

Начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова наголосила на важливості фестивалю, який дає змогу учням пізнавати нове та обмінюватися думками.
Кординаторки фестивалю Марія Менджуд та Марія Симкович розповіли про мету фестивалю та подякували присутнім за участь у заході.
 

Головна тема картини «Колір фасаду – синій» (режисер Олексій Радинський) – доля творіння Флоріана Юр’єва – архітектора, художника, скрипкового майстра й поета, який на 90-му році життя, щоб урятувати свій авторський архітектурний проєкт – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.
Школярі активно обмінювалися думками та емоціями від побаченого.
Окрім переглядів фільмів, також фестиваль передбачає цікаві обговорення, правоосвітні заходи, виставки тощо.



 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації