вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ужгородці борються за зелені насадження в місті

Ужгородці активно виступили проти забудови зелених насаджень. Подана електронна петиція про це набрала 260 голосів і отримано офіційну відповідь на неї:

"На Вашу електронну петицію «Захистимо зелені насадження                    м. Ужгорода» від 12.08.2019 повідомляємо, що на громадських слуханнях з обговорення проектів містобудівної документації, які відбулися 22.08.2019 у Ужгородській міській раді, розглянуто та враховано зауваження викладені в петиції.

Щодо проекту детального плану території, обмеженої вулицями Собранецькою, Запорізькою та територією лісів пропозиція щодо заборони забудови зелених насаджень (лісу) врахована, управлінню містобудування та архітектури Ужгородської міської ради доручено подати Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства проект містобудівної документації для уточнення меж лісового масиву в районі вулиць Собранецька – Запорізька, а розробнику відкоригувати проект ДПТ. Після цього проект рішення про затвердження містобудівної документації буде поданий на розгляд сесії Ужгородської міської ради (відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Враховані зауваження до детального плану території, обмеженої вулицями Перемоги, Степана Добоша, Юлії Жемайте, Швабською, площею Кирила і Мефодія та проспектом Свободи: не передбачати розширення території для будівництва комерційного призначення між будинками № 29 та № 31 по проспекту Свободи, по вулиці Капушанській; перед будинками № 29, № 31, № 35, № 39, № 43, № 45 по проспекту Свободи. З метою врегулювання ситуації щодо містобудівної документації, прийнято рішення про створення погоджувальної комісії. Після узгодження усіх питань з членами погоджувальної комісії та розробником містобудівної документації, відкоригований проект детального плану буде подано на сесію міської ради.

 Міський голова                                                                          Б. АНДРІЇВ"

Відповідь за посиланням: https://e-dem.in.ua/uzhgorod/Petition/View/47?fbclid=IwAR2PcIXn7jcPzP_3xx_I_POFz_IMRXmZf52ksdky9LELdjERBzdIoBmxAPk 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації