вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«ВзаємоДІЯ: влада і громада»

  Розвиток міста може бути більш ефективним із залученням громадськості до прийняття рішень місцевими органами влади. Виконання своїх громадських обов`язків мешканцями не має обмежуватися участю у виборах місцевих депутатів та голів, а комунікація між громадянами і представниками влади має допомагати у прийнятті важливих рішень.

Декілька успішних прикладів комунікації маємо і в Ужгороді, попри те, що не у кожній сфері вдається будувати ефективні діалоги із громадськістю.
Кращі практики нашого міста і наші проекти представили на Національному форумі із побудови ефективного діалогу та співпраці між владою та громадянами «ВзаємоДІЯ: влада і громада», який відбувається у Львові 23-24 травня.
Приємно було отримати почесну відзнаку «Майстерня публічних консультацій», якою було нагороджено місто Ужгород.
За це варто окремо висловити подяку активним громадянам, а особливо - Yatskoff Mykola!
Корисними для нас були поради і рекомендації друзів і партнерів, з якими в ході дискусій обмінювалися думками: Анік Пульо, директорка Відділу публічних комунікацій міста Монреаль(Канада), Алекс Філпотт, керівник Фонду розвитку ефективного врядування(Посольство Великої Британії в Україні), Натія Джикія, заступниця директора Національного демократичного Інституту в Україні, Олександр Ябчанка, речник міністра охорони здоров‘я України, Володимир Купрій, перший заступник голови Національного агенства України з питань державної служби та багато інших.

Загалом, з новими ідеями та планами продовжуємо налагодження ефективних комунікацій між громадськістю і владою, задля розвитку міста.
За інформацією зі сторінки у Фейсбук "Активна Громада Закарпаття"


 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації