вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В Ужгороді відкрили виставку творчих робіт конкурсу «Екологія та право»

Протягом майже трьох тижнів відбувалися покази документальних фільмів в університеті, коледжі та усіх школах міста Ужгорода, які супроводжувалися палкими дискусіями і надзвичайно вразили учнів, спонукали до творчості.

Врезультаті  17 листопада 2017 року на базі архітектурної пам`ятки «Совине гніздо» відкрилася Мандрівна дитяча фотовиставка «Екологія та право» у рамках ХІV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays. Виставка тривала протягом 10 днів і була відкрита для перегляду всіх бажаючий.

Марія Симкович, методист управління з виховної роботи, організатор виставки, зазначила, що такий захід проводиться уже вчетверте і став традиційним. Проте цього року була змінена тематика конкурсу і організатори пов’язали її з темою фестивалю, - «Чотири градуси», щоб привернути увагу молоді до проблеми зміни клімату й захисту довкілля.

За словами співкоординатора фестивалю, доцента юридичного факультету УжНУ та заступника директора ГО КАПЛ «Вестед» Марії Менджул, місце проведення обране не випадково. Організатори вирішили додати до відреставрованої культурної пам`ятки трішки дитячої творчості. А на творчі робити молодь надихнули перегляди фільмів про права людини у рамках ХІV Мандрівного фестивалю Docudays ua.

Нагороди отримали і кращі фотороботи учнів. Привітали і  нагородили цінними призами та спеціальними нагородами найталановитіших учнів міста начальник Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області  -   Натуркач  Руслана Павлівна, декан юридичного факультету УжНУ Лазур Ярослав Володимирович, начальник управління освіти Ужгородської міської ради  - Оксана Юріївна Бабунич.

Під час нагородження учасники зачитали свої літературні твори та вірші. Так, серед переможців цього учениця Ужгородської класичної гімназії Маргіта Анастасія, яка отримала грамоту та подарунок за вірш:

«Ера комп’ютерів на планеті Земля.

Кажуть, природі на шкоду наш вік.

Отруйні повітря, вода і поля

Лихо для всіх нас вже неподалік!

О, люди, прошу, зупиніться разом!

Гігантську проблему рішаймо гуртом!

І тому захищаючи наші права,

Я звертаю до людства свої слова!

 

Природні наші бережіть простори –

Річки, озера, і моря, і гори!

А викиди в повітря ви фільтруйте.

Відходи у контейнери сортуйте.

О, Люди! Землю нашу не руйнуйте!

Організатори заходу – управління освіти Ужгородської міської ради,  ГО КАПЛ «Вестед», учнівське врядування міста Ужгорода «КОРЗО», ГО «Самоврядування молоді «Інсайдер».

Фото: Марія Симкович, Наталія Савко 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації