вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Хартія про співпрацю органів місцевого самоврядування міста Ужгорода з громадськими та благодійними організаціями

Закарпаття має можливість брати участь одразу у трьох масштабних програмах транскордонного співробітництва. Можливості долучитися до них представили сьогодні, 11 жовтня, в Ужгородській міській раді на зустрічі з представниками всіх громадських формувань, організацій, установ, з усіма, хто зацікавлений у реалізації грантових програм і транскордонного співробітництва для розвитку Ужгорода.

Заступник міського голови Олександр Білак провів презентацію і докладно розповів про кожну з програм.

Юрист, заступник директора Карпатського агентства прав людини “Вестед” Микола Яцков на  зустрічі в міській раді розповів про напрацьований проект Хартії про співпрацю органів місцевого самоврядування міста Ужгорода з громадськими та благодійними організаціями. Цим документом пропонується визначити засади, форми та принципи співпраці. Хартія могла б бути основою і для співпраці для реалізації проектів у рамках презентованих програм.

За словами заступника міського голови Олександра Білака, під час відзначення Дня Ужгорода з делегаціями із міст Угорщини, Румунії, Словаччини, Польщі домовилися про налагодження багатопланової співпраці саме в рамках можливостей цих програм транскордонного співробітництва.

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації