вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На засіданні Координаційної ради обговорювали проблеми легалізації майнових прав ромів

26 травня 2016 року на засіданні Координаційної ради з питань захисту та інтеграції в українське суспільство ромських національних меншин Ужгородської міської ради обговорювали проблеми легалізації майнових прав ромів, які компактно проживають у багатоквартирному будинку по вул. Ужанській, 85.

 

Як відзначили ініціатори колективного звернення 32-ві ромські родини не мають жодних правових документів, які засвідчують легальність їхнього перебування в займаних квартирах. Це зумовлено тим, що під час первісного вселення у 1999 році міською радою було порушено порядок ст. 58 ЖК України. Адже, люди отримали квартири на підставі розпорядження міського голови без видачі ордерів. Надалі, частина квартиронаймачів відчужили свої квартири іншим ромським родинам за звичаєвим правом ромського народу.

Депутат міської ради Ю.Мандич запропонував доручити виконавчим органам міської ради підготувати проект рішення та посприяти людям в укладенні договорів найму, бо не може так бути щоб понад 300 ромів маючи житло не мали паперів на нього.

Члени координаційної ради підтримали ініціативу, узгодили алгоритм дій згідно адміністративної картки про укладення договорів найу з певними особливостями та дали доручення департаменту міського господарства та ЦНАПу спільно підготувати проект рішення на чергове засідання виконкому. 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації